Збірна США з баскетболу встановила антирекорд за кількістю пропущених очок

Такого в історії збірної ще не було: на Чемпіонаті світу – 2023 американці програли національній команді Литви з рахунком 104:110.

До цього найгіршим результатом були 109 очок, які США пропустили від збірної Іспанії у далекому 1982 році.

Литовці впевнено провели майже усю гру. Першу чверть вони вели з рахунком 31:12. Та після цього їм “на п’яти” почали наступати американці, наприкінці навіть зрівняли рахунок – остання чверть – 39:39. Та все ж литовці свого не упустили і розгромили суперника.

Також не змогла впоратися з суперником команда Словенії, яка програла Німеччині. Зате збірна Сербії показала гарну гру і обійшла Домініканську Республіку, вийшовши в четвертий поспіль чвертьфінал.

Найяскравішим став матч Канади та діючого чемпіона світу Іспанії. Іспанці вели майже всю гру, мали перевагу в 12 очок. Але Канада наприкінці матчу виправила становище, зрівняла рахунок, та вирвала перемогу.

Результати матчів 3 вересня

• Група K. Австралія – Грузія 100:84 (23:17, 31:20, 25:30, 21:17)
  • Група I. Італія – Пуерто-Ріко 73:57 (25:15, 14:21, 12:11, 22:10)
  • Група J. Греція– Чорногорія 69:73 (14:19, 16:17, 12:14, 27:23)
  • Група L. Бразилія – Латвія 84:104 (20:22, 22:23, 21:36, 21:23)
  • Група K. Німеччина – Словенія 100:71 (11:25, 27:9, 30:18, 32:19)
  • Група I. Домініканська Республіка – Сербія 79:112 (15:29, 20:27, 18:31, 26:25)
  • Група J. США – Литва 104:110 (12:31, 25:23, 28:17, 39:39)
  • Група L. Іспанія – Канада 85:88 (21:21, 27:17, 25:23, 12:27)