Українські спортсмени вибороли чотири нагороди чемпіонату світу з кульової стрільби

З 14 серпня по 1 вересня в Баку (Азербайджан) проходить чемпіонат світу з кульової та стендової стрільби, де розігрують не лише нагороди, але й ліцензії на Олімпійські ігри у Парижі-2024.

У змаганнях беруть участь спортсмени з Китаю, Польщі, Норвегії, Франції, Німеччини, Південної Кореї, Швейцарії, Австрії, України та багатьох інших країн.

Збірну України представляють 26 спортсменів з кульової та стендової стрільби.

27 серпня представники України вибороли три золота та одну бронзу з кульової стрільби. Усі нагороди нашій збірній принесла стрільба з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені, 10 м.

Серед чоловіків золотий дубль оформив Ігор Кізима, ставши чемпіоном світу в особистому заліку та разом з товаришами по команді Денисом Баблюком та Данилом Даніленком.

Бронзовою медалісткою серед жінок стала Галина Авраменко, перемігши у зустрічі за третє місце співвітчизницю Вікторію Рибовалову.

І вже разом з Валентиною Гончаровою вони зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу у командних змаганнях.

Змагання ще тривають. Повболівати за наших можна на каналі ISSF YouTube channel\

До речі, минулого року чемпіонат світу приймав Єгипет. Там наші спортсмени вибороли 7 медалей: 3 – золотих, 2 – срібних та 2 бронзових.