Спортсменка з Дніпра стала чемпіонкою світу зі скелелазіння

У столиці Південої Кореї Сеулі,  на арені  Seoul Mountain Climbing & Culture Centre,  з 18 по 27 серпня, проходить чемпіонат світу зі скелелазіння серед молоді та юніорів.  У ньому беруть участь близько 600 юних скелелазів з понад 40 країн.

Поліна Халькевич з Дніпра блискуче виступила у дисципліні “швидкість” (U-16), де завоювала золоту медаль.

Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України.

Спортсменка перемогла у дисципліні “швидкість” (U-16), показавши у фіналі час — 10,52 сек.

Українка випередила у боротьбі за “золото” двох представниць Китаю.

“Вона виявилася єдиною у світі, кому вдалося у змаганнях  з “швидкості” серед спортсменів до 16 років нав’язати боротьбу збірній Китаю. Представники останньої взяли срібло і бронзу серед дівчат і зайняли увесь п’єдестал в хлопців”, – зазначили в комітеті.

Минулого року юніори боролися за медалі чемпіонату в американському Далласі і тоді українська команда здобула одну золоту та дві срібні медалі.

Поліна Халькевич вже давно успішно виступає на міжнародних змаганнях самого високого рівня. У 2022 році на чемпіонаті світу серед молоді в американському місті Далласі вона стала срібним призером у змаганнях з дисципліни швидкість в віковій групі В.