Останні новини

Новини Теніс

Команда Марти Костюк виграла виставковий турнір World Tennis League-2025

Команда Марти Костюк виграла виставковий турнір World Tennis League-2025

Українська тенісистка Марта Костюк у складі Aussie Mavericks Kites виграла виставковий турнір World Tennis League-2025.

У фіналі Kites обіграли AOS Eagles, за яких виступав французький тенісист Гаель Монфіс – 22:19. Вирішальне очко для команди набрав Дакшінесвар Суреш, який переміг іншого індійського гравця Суміта Нагала – 7:6 (4).

Костюк у фінальний день змагань спершу здобула перемогу над Шріваллі Рашмікою Бхамідіпаті (6:4). Потім українка в міксті з Дакшинесваром Сурешем поступилася дуету Гаель Монфіс/Шрівалі Рашміка Бхамідіпаті.

На турнірі в Індії також виступала Еліна Світоліна. Перша ракетка України грала за команду Яструбів разом із канадцем Денисом Шаповаловим та індійськими гравцями Юкі Бамбрі та Маайєю Раджешваран Ревіті.

Читайте також: