Збірна України з веслування стала героєм чемпіонату світу

На чемпіонаті світу з веслування, який проходив  у Таїланді з 4 по 13 серпня,  збірна України продемонструвала неабияку мужність і стійкість. Під час заїзду на дистанції 2000 метрів у відкритому класі українці фінішували у затопленому човні.

Спортивний Комітет України повідомив про це у Facebook.

Запливи проходили на дистанції двох кілометрів, але за 200 метрів від фінішу човен «Дракон» наших спортсменів з Ковеля затопило хвилею від суперників. Човен почав іти на дно. Наша команда не розгубилася, відмовилася від допомоги і, по груди у воді, продовжила веслувати, фінішувавши шостими (серед 9 команд), вже на затопленому човні.

Усі глядачі та команди суперників влаштували збірній України справжні овації.

“Боротися до кінця… Вони не здалися, продовжили боротьбу і фінішували з 6-м результатом із 9 команд. Браво за характер”, — прокоментували змагання у спорткомітеті.

Для довідки: човен “Дракон” або драгонбот – це велике двадцятимісне каное, спереду та ззаду прикрашене головою та хвостом дракона відповідно. На носі сидить барабанщик та відбиває ритм на великому барабані. Ще одна людина на кормі керує човном.