Дарія Снігур вийшла до другого кола турніру ITF у Братиславі

Українська тенісистка Дарія Снігур вийшла до другого кола турніру ITF W75 у Братиславі (Словаччина).
Дарія отримала другий номер посіву на змаганнях. У першому колі її суперницею була Джина Файстель із Польщі, яка входить до сьомої сотні світового рейтингу.
У першому сеті українка віддала суперниці лише один гейм. У другій партії Дарія зробила два брейки, поступившись одним геймом на власній подачі. На весь матч Снігур витратила 56 хвилин.
Попередній свій турнір Дарія провела у Португалії. На івенті WTA 125 у Калдаш-да-Раїньї українка дійшла до чвертьфіналу.
Читайте також:


