Нові здобутки кам’янських плавців на обласному турнірі

З 26 по 27 травня у Дніпрі пройшов Кубок Дніпропетровської області з плавання «Олімпійські надії». Захід відбувся за підтримки начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака.

Протягом двох днів понад 200 плавці з різних міст змагалися за право стати на п’єдестал пошани. Кам’янське представляли дев’ять вихованців ДЮСШ №5 під керівництвом тренерів Людмили Литвиненко, Дмитра та Інни Краєвських. За результатами змагань наші спортсмени вибороли п’ять золотих та п’ять срібних медалей.

1 місце – Роксолана Сулейманова здобула перше місце тричі, тоді як Анна Загоровська випередила своїх суперниць двічі.

2 місце – обидві спортсменки, Роксолана та Анна, отримали по одній срібній медалі. У той же час, Михайло Мішин тричі посів друге місце.

Нагородження переможців та призерів змагань проводила заступник начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Ірина Грицай.

Зазначимо, що ці обласні змагання з плавання стали першими від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.