Спортивний центр імені Журавльова

Спортивний центр імені Журавльова

Спортивний центр імені Журавльова знаходиться у самому центрі міста Кам’янське. У спортивному центрі працюють наступні спортивні напрямки :

  • ММА – змішані єдиноборства, які включають в себе ударні техніки руками, ногами, елементи вільної та греко-римської боротьби та бразильського джиу-джитсу. Тренування за цим напрямом проводиться для дітей від 3-х років.
  • Бокс – під час тренування відбувається відпрацювання техніки ударів руками, навчання правильно рухатися в поєдинку і вільно захищатися від атак супротивника.
  • Functional training для чоловіків і жінок – це вид тренінгу, котрий розрахований на витрачання максимальної кількості калорій, підвищення силових та функціональних показників вашого тіла. Стрункість, сила та витривалість – це функціональний тренінг.

Також на базі спортивного центру працює танцювальна студія, в якій можна  спробувати себе у різноманітних танцювальних напрямках. Весь тренерський штаб має кваліфікацію, досвід та знання, необхідні для проведення тренувань на високому рівні.

Адреса: проспект Свободи, 32 (5 поверх).

Графік роботи: 10:00-22:00 без вихідних.

Контакти: +38 (068) 528-73-16

@zhuravlyov_training_center @phoenix_mma_team