Останні новини

НОК України назвав найкращих спортсменів червня

НОК України назвав найкращих спортсменів червня

Найкращою спортсменкою червня за версією Національного олімпійського комітету (НОК) України визнано гімнастку Таїсію Онофрійчук.

Минулого місяця 17-річна атлетка здобула три медалі у фіналах окремих видів на чемпіонаті Європи-2025 з художньої гімнастики: Онофрійчук виграла срібло у вправах з булавами, а також дві бронзи – у вправах зі стрічкою та обручем.

Крім того, на цій континентальній першості Таїсія стала чемпіонкою в особистому багатоборстві, причому для України золото у цій дисципліні стало першим за 28 років. У складі збірної України Онофрійчук здобула срібло у командній першості.

Найкращою юною спортсменкою червня, за версією НОК України, визнано Діану Карнафель: чемпіонку Європи зі стрибків у воду серед юніорів (трамплін 3 м, вікова група А), володарка срібла (синхронні стрибки в парі з Ксенією Бочок) та бронзова призерка у стрибках з трампліну (1 м) на івенті в Афінах.

Щодо нагород наставникам, то їх отримали особисті коучі вищезгаданих атлеток: Ірина Дерюгіна та Ольга Іваненко.

Читайте також: