Українські дзюдоїсти здобули 8 медалей на чемпіонаті Європи у Загребі

На чемпіонаті Європи з єдиноборств серед студентів у Загребі, Хорватія, розіграли нагороди індивідуальної першості з дзюдо. За два дні українці завоювали 8 медалей, з них дві – найвищого ґатунку.

Тетяна Лімзаєва стала чемпіонкою у ваговій категорії до 52 кг. У вирішальному поєдинку вона перемогла угорку Гертіас, яка отримала honsoku-make за паріння головою в татамі.

В категорії до 73 кг “золото” виборов Артем Рось, який у фіналі здолав грузинського дзюдоїста Грігалашвілі, а “бронзу” – Сергій Неботов та Антон Шугалєєв.

У другий змагальний день чемпіонату, збірна України продовжила свою переможну ходу. На треті місця п’єдесталу піднялись Ольга Цімко (до 70 кг), Олексій Болдирєв (до 90 кг), Христина Гоман (понад 78 кг) та Олексій Моісєєв (понад 100 кг).

Загалом, нашу команду на цих змаганнях представляють 75 спортсменів. Вони змагаються у чотирьох дисциплінах: дзюдо, тхеквондо, кікбоксинг і карате.

Сьогодні, 23 липня, “синьо-жовті” візьмуть участь у змішаному командному турнірі.