“Дніпро-1” та “Кривбас” зіграли внічию у товариському матчі

Футбольні команди “Дніпро-1” та “Кривбас” провели товариський матч у рамках підготовки до нового сезону. Гра відбулася в Ужгороді та завершилася внічию з рахунком 2:2.

Зазначимо, що підопічні Олександра Кучера зустрічалися з “Кривбасом” у останньому турі УПЛ минулого сезону. Тоді дніпряни здобули мінімальну перемогу – 1:0.

Рахунок у поєдинку на 19-й хвилині відкрив Максим Третьяков, а вже за 11 хвилин Артем Довбик збільшив перевагу дніпровської команди.

Під кінець першого тайму криворіжці скоротили відставання. Волинець у своєму дебютному матчі грубо помилився та віддав м’яч на Хомченовського, той відпасував на Дебелка, який і забив гол – 2:1.

Все йшло до того, що “Дніпро-1” отримає першість. Однак на 90-й хвилині після навісу Дібанго Сергій Горбунов відправив м’яч у власні ворота.

Нагадаємо, що новий сезон УПЛ розпочнеться вже 29 липня. “Дніпро-1” у першому турі зіграє на виїзді з “Ворсклою”, а “Кривбас” зустрінеться з “Олександрією”.