Фінал чемпіонату Європи з футболу U19: Португалія та Італія зійдуться у поєдинку за титул

На чемпіонаті Європи з футболу U19, який проходить на Мальті, визначилася пара фіналістів. За підсумками півфінальних матчів там зіграють команди Португалії та Італії.

У попередніх поєдинках, які відбулися 13 липня, обидві збірні з групи А вибороли першість. Португалія обіграла Норвегію з рахунком 5:0 – відзначившись трьома м’ячами до перерви. Згодом піренейці забили ще двічі у другому таймі.

А ось у грі Іспанія – Італія всі голи були забиті у другій половині зустрічі. Італійці двічі зуміли вийти вперед, проте іспанці кожного разу відповідали новими м’ячами і на 74-й хвилині зрівняли рахунок вже вдруге. На 85-й хвилині у ворота суперників вразив 18-річний півзахисник “Дженоа” Лоренцо Ліпані, що й визначило остаточний результат дуелі.

Результати півфіналів юніорського Євро-2023

• Португалія – Норвегія 5:0
  • Іспанія – Італія 2:3

Це буде друге протистояння цих команд на турнірі: під час групового етапу португальці розгромили італійців з рахунком 5:1.

Фінал юніорського Євро-2023 з футболу відбудеться в неділю, 16 липня.