Українські веслувальниці здобули перші медалі чемпіонату Європи

У перший день чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное українські веслувальниці вибороли дві медалі.

З 12 по 16 липня у хорватському місті Славонські Брод проходить чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. За перший день змагань наші спортсменки Людмила Бабак та Олена Циганкова двічі піднямалися на п’єдестал пошани.

Так, у каное-одиночці на 3,4 км Людмила Бабак з Енергодару здобула “золото” і свій сьомий в кар’єрі титул чемпіонки континенту з марафону. Срібною призеркою у цьому ж заїзді стала Олена Циганкова з Рівненщини.
Вітаємо спортсменок та їх тренерів! Продовжуємо вболівати за українців у Хорватії, чемпіонат Європи триватиме до 16 липня.

У минулому, 2022 році, збірна України посіла 8 місце чемпіонату Європи, а трійкою призерів стали Угорщина, Німеччина та Іспанія.