Останні новини

Київський “ХІТ” програв “Андерлехту” в основному раунді Ліги чемпіонів із футзалу (відео)

- 24 Жовтня 2024, 10:10

23 жовтня київський «ХІТ» розпочав виступ у групі 1 основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу сезону-2024/2025.

Український клуб, як чемпіон Екстра-ліги, вдруге поспіль представляє країну в турнірі та стартує у Шляху А основного раунду. Суперниками киян у цій групі стали «Картахена» з Іспанії, «Андерлехт» з Бельгії та «Рекорд» із Польщі. Матчі групи проходять у бельгійському Русдалі.

У першій грі «ХІТ» зіграв проти господарів — «Андерлехта». Вже на першій хвилині бельгійська команда відкрила рахунок завдяки голу Грельйо, а пізніше Ранжел і Кайнан збільшили перевагу. Мельник відповів голом за «ХІТ», після чого команди ще обмінялися голами — Жук забив за киян, а Кайнан — за бельгійців. У другому таймі «Андерлехт» забив ще чотири голи, завершивши матч із рахунком 8:2 на свою користь.

Наступний матч «ХІТ» проведе проти іспанської «Картахени» 24 жовтня о 18:00 за київським часом.

У Шляху А беруть участь чотири групи по чотири команди, і три найкращі з кожної групи потраплять до елітного раунду. Матчі основного раунду триватимуть до 26 жовтня, а жеребкування елітного раунду відбудеться 31 жовтня. Титул чемпіона розіграють навесні 2025 року між чотирма переможцями груп елітного раунду.

Ліга чемпіонів із футзалу-2024/2025. Шлях А. Основний раунд. Група 1

«ХІТ» (Україна) — «Андерлехт» (Бельгія) — 2:8 (2:4)

Голи: Мельник (8), Жук (15) — Грельйо (1, 23), Ранжел (7, 29, 35), Секулич (7), Кайнан (15, 26).