БК “Дніпро” поступився “Спортингу” в другому матчі Кубку Європи ФІБА

16 жовтня баскетбольний клуб “Дніпро”, чемпіон України, зазнав поразки від лісабонського “Спортинга” у другому турі групового етапу Кубка Європи ФІБА. Номінально домашній матч дніпряни провели на арені суперника, де поступилися з рахунком 57:68.

Першу половину гри команди провели рівно, по черзі вигравши чверті: першу – “Спортинг”, другу – “Дніпро”. На перерву клуби пішли з мінімальною перевагою португальців у 1 очко (32:31). Протягом більшої частини третьої чверті “Дніпро” тримався поруч із “зелено-білими”, не відстаючи більш ніж на 3 очки. Однак у заключній чверті “Спортинг” зробив вирішальний ривок 17-0, що остаточно визначило переможця зустрічі.

Як і в попередньому матчі проти польського “Анвіла”, суперники дніпрян домінували в боротьбі під кільцем: “Спортинг” виграв підбирання (49-35) та значно перевершив українців у кількості очок, набраних із трисекундної зони (38-18). Водночас “Дніпро” демонстрував хорошу точність із-за дуги, реалізувавши 41.7% трьохочкових кидків.

Найрезультативнішим гравцем “Дніпра” став Володимир Конєв, який набрав 11 очок, зробив 7 передач і 5 підбирань. Капітан команди Станіслав Тимофеєнко здобув 10 очок.

Наступний матч у рамках єврокубка “Дніпро” зіграє 18 жовтня, знову проти “Спортинга” в Лісабоні. Початок о 21:30 за київським часом.

Нагадаємо, у першому турі “Дніпро” програв польському “Анвілу” з рахунком 71:114.

Кубок Європи ФІБА. Група D, 2-й тур

Дніпро (Україна) — Спортинг (Португалія) 57:68 (15:21, 16:11, 16:17, 10:19)

Дніпро: Конєв 11 + 7 передач + 5 підбирань, Тимофеєнко 10, Сипало 8 + 5 підбирань, Закурдаєв 6 + 5 підбирань, Мішула 3 – 5 втрат — старт; Сорочан 7, Колдомасов 6 + 4 передачі, Дубоненко 4, Тарасенко 2, Горобченко 0, Ліщина 0