Дніпрянка Ярослава Магучіх – у трійці фіналісток у номінації “Легкоатлетка року”

European Athletics оголосили трійку фіналісток у номінації «Легкоатлетка року». Серед них опинилася 23-річна українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх.

Ярослава увійшла до списку з 10 номінанток завдяки своїм видатним досягненням у сезоні 2024 року. Вона здобула перемоги на Олімпійських іграх та чемпіонаті Європи, втретє виграла титул Діамантової ліги й встановила новий світовий рекорд у жіночих стрибках у висоту – 2.10 м.

Крім Ярослави Магучіх, до фіналу також вийшли нідерландська спортсменка Фемке Бол і британка Кілі Годжкінсон.
Бол покращила свій світовий рекорд у приміщенні на 400 метрів до 49,17 і виграла світове золото у приміщенні в Глазго.
Ходжкінсон перемістилася на шосту позицію у світовому списку на дистанції 800 метрів із результатом 1:54,61.

Фіналістки “Легкоатлетка року”

1. Фемке Бол (Нідерланди)
  2. Кілі Ходжкінсон (Велика Британія)
  3. Ярослава Магучих (Україна)

Переможці будуть нагороджені кубками під час вручення премії Golden Tracks, яка відбудеться 26 жовтня у Скоп’є, Республіка Північна Македонія.

Дніпрянка Ярослава Магучіх - у трійці фіналісток у номінації "Легкоатлетка року"