Збірна України U-17 здобула вольову перемогу над Косово у відборі на Євро-2025

Збірна України U-17 (футболісти не старше 2008 року народження) успішно стартувала у кваліфікації до Євро-2025, здобувши вольову перемогу над однолітками з Косово (4:2).

Старт матчу у збірної України відверто не вдався – вже до 12-ї хвилини гри підопічні Юрія Мороза програвали 0:2. На їхню честь, у період з 16-ї по 25-ю хвилини Україні вдалося відзначитися тричі і вийти вперед – дубль зробив форвард Дмитро Зудін, ще одне взяття воріт в активі хавбека Павла Люсіна.

На 62-й хвилині той самий Люсін оформив дубль, а команда Мороза в підсумку довела справу до переможного кінця.

Нагадаємо, що кваліфікаційний турнір до Євро-2025 проходить у Бельгії. Свій наступний матч Україна U-17 проведе 12 жовтня проти Казахстану, а 15 жовтня протистоятиме господарям – бельгійцям.