“Динамо” програло в другому матчі Ліги Європи

Київське «Динамо» продовжило виступи в цьогорічній Лізі Європи, зігравши на виїзді проти німецького «Гоффенгайма» в рамках етапу ліги.

Після поразки від «Лаціо» в Гамбурзі з рахунком 0:3 у першому турі, команда Олександра Шовковського зустрілася з «Гоффенгаймом» на стадіоні «Вірсол Райн-Некар-Арена» у Зінсгаймі.

Перший тайм пройшов з перевагою господарів, які зуміли забити один м’яч. Проте перший небезпечний момент створило саме «Динамо»: на 11-й хвилині Бражко потужно пробив здалеку, і голкіпер Бауманн ледве відбив удар. Однак на 22-й хвилині Михавко не зумів перервати передачу з флангу, що дозволило Гложеку вразити ворота Бущана — 1:0.

У другому таймі, на 60-й хвилині, Гложек подвоїв рахунок, завершивши чудову комбінацію німців. «Динамо» могло скоротити відставання на 71-й хвилині, але Волошин не встиг на простріл Кабаєва.

Фінальний результат — поразка «Динамо» 0:2.

Ліга Європи-2024/2025. Етап ліги. 2 тур

«Гоффенгайм» (Німеччина) — «Динамо» (Україна) — 2:0 (1:0)

Голи: Гложек (22, 60).

Свій наступний матч Ліги Європи київське «Динамо» проведе 24 жовтня на виїзді проти «Роми» Артема Довбика (початок — о 19:45 за київським часом).