Українські фехтувальники стали призерами міжнародних турнірів в Румунії та Сербії

Українські фехтувальники розпочали новий сезон з нагород на турнірах серії Satellite FIE.

На міжнародному турнірі з фехтування на рапірах серії Satellite FIE в румунському Бухаресті Дарія Миронюк здобула «золото». В українському фіналі вона з рахунком 15:9 перемогла Катерину Буденко, яка стала срібною призеркою. Для обох наших рапіристок — це перші в кар’єрі медалі серії Satellite FIE.

На міжнародному турнір з фехтування на шпагах серед чоловіків «Belgrade Trophy», що проходив в Сербії, бронзову медаль виборов Денис Лаврентьєв. У півфіналі наш юний шпажист поступився старшому на 16 років бронзовому призеру чемпіонату світу-2015 Патріку Йоргенсену з Данії — 10:15. 17-річний киянин вперше в кар’єрі зійшов на п’єдестал серії Satellite FIE і здобув свою дебютну медаль на міжнародних змаганнях серед дорослих.