Україна обіграла Афганістан і вийшла до плей-оф чемпіонату світу-2024 з футзалу

Збірна України обіграла Афганістан у третьому турі групи C чемпіонату світу-2024 з футзалу – 4:1.

“Синьо-жовті” двічі відзначились у першому таймі. Євген Жук відкрив рахунок, а за хвилину Даниіл Абакшин забив другий гол.

Після перерви підопічні Олександра Косенка взялися грати на втримання рахунку. Афганістан зумів відіграти один м’яч, але більшого “синьо-жовті” своїм суперникам не дозволили. Михайло Зварич повернув перевагу у два м’ячі, а через 14 секунд Ігор Корсун влучив у порожні ворота.

Збірна України набрала 6 очок і посіла друге місце у групі С. На першому рядку розташувалася Аргентина з дев’ятьма очками.

Україна вийшла у плей-оф чемпіонату світу-2024. В 1/8 фіналу команда Косенка зіграє з Нідерландами 24 вересня.