Байндль пробилася до чвертьфіналу турніру ITF у Празі

Українська тенісистка Катерина Байндль вийшла до чвертьфіналу турніру ITF W75 у Празі (Чехія).

У трьох сетах українка здобула вольову перемогу над румункою Андрією Міту. Поєдинок тривав дві години та 40 хвилин.

Перший сет розпочався для Катерини невдачею на своїй подачі та завершився поразкою 4:6. Потім українці вдалося взяти реванш із аналогічним рахунком. Міту відчайдушно чинила опір, але в десятому геймі її суперниці вдалося з четвертої спроби реалізувати брейк-пойнт, а заразом і сетбол.

У вирішальній партії перший гейм чужої подачі взяла румунка, але потім Байндль “зламала” гру – зробила рахунок 4:1, потім 5:2. Подальше залишалося справою техніки.

Зазначимо, що у першому колі чеського турніру Катерина розправилася з “нейтральною” тенісисткою Маріною Мєльніковою. У 1/4 фіналу українка зустрінеться з переможницею дуелі Домініка Салкова (Чехія, 4) – Джеймі Форліс (Австралія).