“Дніпро-1” на своєму полі мінімально обіграв “Кривбас”

В матчі 27-го туру чемпіонату України “Дніпро-1” на своєму стадіоні переміг “Кривбас” з рахунком 1:0.

Перший тайм завершився без забитих голів. А після перерви єдиний та переможний гол забив 18-річний Рамік Гаджиєв.

Зазначимо, що початок гри було відкладено через повітряну тривогу на Дніпропетровщині. У перерві матч також переривався з цієї причини. На 79-й хвилині зустріч була перервана втретє.

Після цього матчу “Дніпро-1” набрав 48 очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ. “Кривбас” йде третім та випереджає команду Юрія Максимова на шість очок за три тури до завершення чемпіонату.

У наступному турі чемпіонату України “Дніпро-1” зіграє проти “Олександрії”, а “Кривбас” гратиме з “Поліссям”.