16-річна українська фехтувальниця стала чемпіонкою Європи серед кадетів

У Неаполі триває чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів та юніорів.

16-річна українська шпажистка Анна Максименко завоювала “золото” у змаганні серед кадетів. Анна стартувала в турі прямого вибування як перший номер посіву й на шляху до фіналу виграла в литовки Ліепи Осіпаускайте (15:8), кіпріотки Варвари Безуглої (15:11) та в румунки Йоханни Куртінеч (15:12), повідомляє Федерація фехтування України.

Далі Максименко вибила з турніру естонку Елісу Кікерпілл (15:14), здолала іспанську фехтувальницю Сільвію Гомес Лопес (15:14), а у фіналі була сильнішою за ще одну іспанку Люсію Абахо Сальседо (15:14).

Відтак Анна стала триразовою призеркою кадетського чемпіонату Європи. Торік вона виграла дві бронзові нагороди в естонському Таллінні – в індивідуальній і командній першостях. А тепер додала в актив відзнаку найвищого ґатунку.

Додамо, що український шабліст Дмитро Загребельний потрапив у вісімку найсильніших. А в індивідуальному турнірі рапіристів найвищим результатом серед наших земляків стало 33 місце Гліба Мухопада.