“Кривбас” зіграв у результативну нічию з “Левадією” на зборах в Іспанії

“Кривбас” у результативному спарингу з драматичним сюжетом розійшовся миром з естонською “Левадією” – 2:2.

Команда Юрія Вернидуба повела у два м’ячі після того, як Даніель Соса відкрив рахунок у середині першого тайму, а Хрвоє Іліч реалізував пенальті на старті другого.

Проте віце-чемпіон Естонії зумів зробити камбек. Команда, яку тренує екс-захисник “Валенсії” Курро Торрес, швидко відповіла своїм реалізованим 11-метровим, а наприкінці поєдинку зуміла уникнути поразки.

У суботу, 3 лютого, “Левадія” з мінімальним рахунком (0:1) поступилася іншому українському клубу – “Металісту 1925”.

“Кривбас” на тренувальному зборі в Іспанії спершу обіграв “Пяст” (2:0) і “Ференцварош” (2:0), після чого поступився “Вікторії Пльзень” (0:3). Загалом команда запланувала десять спарингів в Іспанії.

“Кривбас” пішов на зимову перерву як лідер УПЛ. Команда Вернидуба набрала 34 очки та випереджає “Дніпро-1” за додатковими показниками. Наступний офіційний матч “Кривбас” проведе з “ЛНЗ”.