Українські паралижники вибороли 17 медалей на етапі Кубка світу

З 23 по 29 січня в італійському місті Тоблах проходив етап Кубка світу з лижних перегонів.

Україну на змаганнях представляли 25 паралижників та 7 спортсменів-гайдів. За результатами, наші спортсмени здобули 17 медалей та історичний подіум.

Команда спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору у складі української збірної здобула 1 золоту, 7 срібних та 9 бронзових нагород.

У спринтерській чоловічій гонці (клас стоячи) вперше за всю історію змагань у цій дисципліні українці здобули весь комплект нагород: Сергій Романюк виборов “золото”, Серафим Драгун – “срібло”, а Григорій Вовчинський – “бронзу”.

Тепер спортсмени готуються до другого етапу зимового кубка світу з біатлону, який пройде в місті Мартелло.

Ці два змагання стануть підготовчими до чемпіонату світу, який пройде у березні в канадському місті Принц Джордж.