“Прометей” обіграв “Хапоель Тель-Авів” у Єврокубку: турнірна таблиця

“Прометей” здобув перемогу над “Хапоелем Тель-Авів” у номінально домашньому матчі сьомого туру групи А Єврокубка – 98:89.

Поєдинок у Ризі успішніше розпочали гості, але поступово слобожанська команда зуміла змінити перебіг гри. Тим не менш, у другій чверті боротьба була рівною, і на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги “Хапоеля”.

Згодом підопічні Ронена Гінзбурга зуміли наростити перевагу, яку втримали у вирішальному відрізку.

Перша за три тури перемога – і “Прометей” піднімається на сьоме місце, впритул підібравшись до зони плей-оф.

Група А. Турнірна таблиця

1. “Париж” (Франція) – 6 перемог (6 матчів), +113 (різниця очок)
  10. “Гамбург” (Німеччина) – 0 (6), -145

Нагадаємо, до плей-оф Єврокубка вийдуть по шість найсильніших команд з двох груп. Перші дві клуби проходять одразу до чвертьфіналу, решта – до 1/8 фіналу

Наступного тижня, 22 листопада, наші спортсмени протистоятимуть італійській “Венеції”. Перед цим, 18-го числа, команда Гінзбурга зіграє проти “Пярну” у ЛЕБЛ.

• Баскетбол. Єврокубок. Група А. 7-й тур

“Прометей” (Україна) – “Хапоель Тель-Авів” (Ізраїль) – 98:89 (29:26, 19:23, 27:18, 23:22)

“Прометей”: Одіасе (19), Рід (16), Сидоров (14 + 6 передач), Марч (14 + 5 передач + 6 підбирань + 3 перехоплення), Липовий (12), Санон (10), Агада (8 + 7 передач + 6 підбирань), Балвін (3 + 12 підбирань + 2 перехоплення), Бобров (2)