“Флуміненсе” вперше в історії виграв Кубок Лібертадорес, здолавши у фіналі “Бока Хуніорс”

“Флуміненсе” завоював Кубок Лібертадорес, у фіналі у додатковий час обігравши “Боку Жуніорс” – 2:1.

Кано відкрив рахунок для “Флуміненсе” на 36-й хвилині матчу. Культова аргентинська команда зуміла відігратися після перерви зусиллями Адвінкули – екс-гравця “Таврії”. Зрештою, визначити сильнішого в основний і компенсований час командам не вдалося.

Гра перейшла в овертайм, де долю трофея визначив 21-річний Джон Кеннеді. За бурхливе святкування нападник отримав другий “гірчичник” і вилучення. Та вже невдовзі Фабра зрівняв сили на полі, давши ляпаса супернику.

“Флуміненсе” вперше за 121-річну історію клубу виборов головний трофей Південної Америки. Натомість “Бока Жуніорс”, після своєї останньої перемоги у 2007 році, програла третій фінал Кубка Лібертадорес.

Зазначимо, що захисник “Шахтаря” Марлон, який грає за “Флуміненсе” на правах оренди, вийшов на поле на 52-й хвилині, замінивши ветерана Феліпе Мело.