Збірна України успішно стартувала на чемпіонаті світу з мініфутболу

Збірна України стартувала на чемпіонаті світу з мініфутболу, який розпочався 26 жовтня в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Українці грають в групі С — проти Чехії, Алжиру та Таїланду. За регламентом змагань, до плей-оф вийдуть по дві найкращі команди, після чого буде сформована вся сітка турніру до фіналу.

Першим суперником нашої збірної стала команда Алжиру. Наші футболісти на початку пропустили першими, та згодом не просто відігралися, а ще й забили 9 голів. Таким чином, українці розгромили алжирців із рахунком 9:1.

Тепер на збірну Україну чекають поєдинки проти Таїланду (28 жовтня) та Чехії (30 жовтня).

ОАЕ приймає четвертий ЧС в історії. У дебютному розіграші, що відбувся у 2015 році, перемогу здобули Сполучені Штати. Натомість на останньому турнірі переможцем стала Мексика — єдина команда, яка грала у всіх трьох фіналах (одне “золото”, два “срібла”).

Для “синьо-жовтих” ці змагання стали другими. Уперше на світовій першості українці виступили у 2019 році — дійшли до чвертьфіналу, де поступилися Угорщині (0:3).