Останні новини

Дніпрянка Анастасія Соболєва стала чемпіонкою турніру ITF W50 у Гданську

Дніпрянка Анастасія Соболєва стала чемпіонкою турніру ITF W50 у Гданську

Українська тенісистка Анастасія Соболєва стала переможницею турніру WTT W50 у Гданську. У фінальному матчі, який тривав 1 годину 34 хвилини, Соболєва перемогла Джину Файстель із Польщі.

Перший сет Соболєва виграла з рахунком 6:4, а потім у другій партії впевнено закрила матч – 6:2. Це була перша очна зустріч суперниць.

На шляху до трофею українка також обіграла Марцелину Подлінську, Беатріс Зелтіню, Хлою Паке та Міну Годзич, не віддавши жодного сету суперницям.

Для 22-річної українки цей титул став найбільшим у кар’єрі. Раніше вона тричі стала переможницею турнірів серії W35.

Читайте також: