Світоліна здобула вольову перемогу на старті WTA 500 у Бад-Гомбурзі
Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 500 у німецькому Бад-Гомбурзі. Свій шлях на змаганнях вона розпочала з вольової перемоги над нейтральною спортсменкою Людмілою Самсоновою.
На старті матчу Світоліна повела 3:1 у першому сеті, однак втримати перевагу не змогла. Українка програла п’ять геймів поспіль і віддала партію суперниці. Наприкінці сету обидві тенісистки скористалися медичними тайм-аутами.
У другій партії Світоліна значно додала. Вона тричі зробила брейк та врятувала шість брейкпойнтів на своїй подачі. Самсонова змогла взяти лише один гейм на прийомі, коли рахунок уже був 5:2 на користь українки.
Вирішальний сет розпочався з програної подачі Світоліної, проте після цього Еліна повністю перехопила ініціативу. Українка виграла шість геймів поспіль і впевнено завершила поєдинок на свою користь.
Матч тривав 2 години 13 хвилин. За цей час Світоліна виконала чотири ейси, припустилася трьох подвійних помилок та реалізувала сім брейків. Самсонова подала шість ейсів, зробила шість подвійних помилок і п’ять разів виграла гейм на прийомі.
Людмила Самсонова (-) – Еліна Світоліна (Україна, 3) – 1:2 (6:3, 3:6, 2:6)
Для Світоліної це перший в кар’єрі вихід до чвертьфіналу турніру в Бад-Гомбурзі. Минулого сезону вона завершила виступи на цих змаганнях на стадії 1/8 фіналу. У боротьбі за місце в півфіналі українка зустрінеться з китаянкою Сінь Ю Ван.
Читайте також:
- Дніпрянка Надія Кіченок програла у першому колі парного розряду турніру в Істборні
- Стародубцева програла у першому колі WTA 250 в Істборні