Українські легкоатлетки Магучіх та Геращенко дізналися суперниць на етапі Континентального туру у Загребі
Українські стрибунки у висоту Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко виступлять на етапі Континентального туру-2026, який відбудеться у хорватському Загребі.
Вперше за шість років Україна матиме представництво на цьому турнірі. Востаннє на етапі в Загребі виступала Юлія Левченко, яка у 2020 році здобула перемогу з результатом 1,90 метра.
Для Ярослави Магучіх старт у Загребі стане дебютним. Українка спробує продовжити свою безпрограшну серію на початку сезону-2026, яка наразі налічує шість переможних турнірів поспіль.
Ірина Геращенко повернеться на змагання у Загребі вперше за десять років. У 2016 році вона разом із Юлією Левченко піднялася на подіум цього турніру.
Суперницями українок стануть дев’ять титулованих спортсменок. Серед них: бронзова призерка Олімпіади-2024 Елеанор Паттерсон з Австралії, яка нещодавно вперше за три роки подолала висоту два метри. Також у секторі виступлять бронзова медалістка чемпіонату світу-2025 Ангеліна Топич із Сербії та рекордсменка Чорногорії Марія Вукович.
Спочатку до заявки турніру входила й Юлія Левченко. Однак українка була змушена відмовитися від участі через побутову травму.
Турнір серії “золотого” Континентального туру пройде 24 червня. Початок жіночих стрибків у висоту за участю Магучіх та Геращенко запланований на 19:30 за київським часом.
Читайте також:
- Українка Матюніна стала віцечемпіонкою Європи з настільного тенісу серед молоді
- Українка Ірина Будзинська виграла етап Континентального туру в Німеччині