Українські легкоатлети вибороли сім медалей на чемпіонаті Балканської асоціації
Українські легкоатлети успішно виступили на чемпіонаті Балканської асоціації, який відбувся у Греції, здобувши сім медалей різного ґатунку.
Про це повідомила Федерація легкої атлетики України.
Три золоті нагороди до медальної скарбнички збірної принесли Дмитро Багінський, який переміг у бігу на 110 метрів з бар’єрами, Ірина Климець у метанні молота та Тетяна Білик у багатоборстві.
Срібною призеркою турніру стала Аліна Кишкіна, яка посіла друге місце у бігу на 400 метрів з бар’єрами.
Ще три бронзові нагороди для України вибороли Олександр Погорілко у бігу на 400 метрів, Валентин Лобода у стрибках із жердиною та чоловіча естафетна команда 4х400 метрів у складі Вовченка, Погорілка, Сміяна та Барабанова.
Таким чином українська збірна завершила чемпіонат із сімома медалями: трьома золотими, однією срібною та трьома бронзовими.
Загалом Україну на змаганнях представляли 24 спортсмени.
Нагадаємо, раніше українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала переможницею турніру Ігри FBK-2026, який входить до серії Континентального туру з легкої атлетики.
Читайте також:
- Дніпрянка Ярослава Магучіх здобула перемогу на етапі Континентального туру в Нідерландах (відео)
- Українські шпажистки вибороли “бронзу” чемпіонату Європи-2026 з фехтування