Ще 9 нагород Ігор нескорених-2023 вибороли українці

З 9 по 16 вересня у німецькому Дюссельдорфі проходять Ігри нескорених-2023 (Invictus Games-2023).

У змаганнях беруть участь близько 600 спортсменів із 22 країн, які змагаються у 10 видах спорту. Україну представляють 25 учасників, що стало рекордом для нашої країни за історію її участі у Іграх.

У четвертий день змагань українці вибороли у плаванні в різних класах 9 нагород, серед яких 3 золоті, 3 срібні і 3 бронзові медалі.

Найшвидшим на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі ISC став військовослужбовець ЗСУ Назар Вознюк, який здобув “золото” у цій дисципліні. Також він переміг на 50-метрівках на спині та вільним стилем.

Парамедикиня Юлія Паєвська виграла свою першу медаль в плаванні на 50 метрів вільним стилем у класі ISD.
Ще одне “срібло” здобув Іван Молдун. Захисник став другим у брасі на 50 метрів у класі ISB.
Також срібну нагороду здобула естафетна четвірка у плаванні 4х50 метрів вільним стилем Назар Вознюк, Олександр Пономарьов, Ігор Дерман та Євгеній Кірейонок.

Бронзовими призерами стали Олександр Будько у плаванні на 50 метрів вільним стилем в класі ISB та Дмитро Полов’ян — у плаванні на спині та брасом на 50 метрів (клас ISB).

Загалом на Іграх нескорених-2023 українці вибороли вже 28 медалей, серед яких 9 золотих, 14 срібних та 5 бронзових.