Останні новини

“Динамо” та Ерік Рамірес подали позов до ФІФА проти аргентинського клубу

“Динамо” та Ерік Рамірес подали позов до ФІФА проти аргентинського клубу

“Динамо” та нападник Ерік Рамірес подали позов до ФІФА на ФК “Тігре” з Аргентини.

Київський клуб стверджує про борг з боку аргентинського клубу за оренду 27-річного гравця, тоді як сам Рамірес має претензії щодо невиплати зарплати і бонусів під час його перебування в “Тігре”.

Зазначимо, що Рамірес виступав за “Тігре” з липня 2024 року по червень 2025 року. Всього венесуелець провів 19 матчів за команду, забивши один гол і віддавши асист.

Рамірес перейшов у “Динамо” зі словацького “ДАК 1904” у липні 2021 року. У складі киян Ерік провів сім поєдинків, забивши один м’яч та віддавши одну результативну передачу. Із зими 2022 року форвард регулярно вирушав в оренду: у “Спортінг Хіхон”, “Слован Братислава”, “Атлетіко Насьйональ”, “Тігре”, “Богеміанс” та “Карабобо”.

ФК “Тігре” завершив сезон на 10-му місці у чемпіонаті Аргентини. Наступний матч у команди заплановано на 20 травня проти “Амеріки де Калі” у Південноамериканському Кубку.

Читайте також: