Нападнику збірної Сербії видалили нирку після удару суперника на ЧС-2023 з баскетболу

Форвард збірної Сербії з баскетболу Боріша Сіманич втратив нирку після удару ліктем на чемпіонаті світу-2023.

Сіманич отримав травму наприкінці матчу з Південним Суданом (115:83), серба штовхнув у живіт гравець суперників Нуні Омот за дві хвилини до фінального свистка. Цікаво, що судді у цьому епізоді не побачили порушення правил.

У результаті спортсмена відвезли до лікарні, де він ледве не помер від внутрішнього крововиливу. Виявилося, що у медзакладі на той момент не було хірурга. На щастя, вдалося уникнути гіршого, і серба все ж таки прооперували (двічі). Але при цьому Сіманічу довелося видалити нирку.

Підтримати 25-річного баскетболіста на Філіппіни вже прилетіли його батько, мати і сестра.

Збірній Сербії на турнірі гравець вже не допоможе. Більше того, тепер під серйозним питанням опинилася його подальша кар’єра. Минулий сезон триразовий переможець Адріатичної ліги провів у складі “Сарагоси”.

Нагадаємо, Сербія на ЧС-2023 продовжила боротьбу в плей-офф турніру. Сьогодні, 5 вересня балканці зустрінуться зі збірною Литви в чвертьфіналі змагань. Переможець протистояння за вихід у фінал побореться зі сильнішим у парі Канада – Словенія.