
Українська тенісистка Дар’я Снігур вийшла у друге коло турніру ITF W75 у словенському місті Мурська-Собота.
Дар’я зустрічалася з Хізером Вотсоном з Великої Британії. Українка виграла перші чотири гейми. У п’ятому геймі за рахунку 15:15 британка була змушена відмовитись від продовження гри.
Снігур отримала перший номер посіву у Мурській-Соботі. У другому колі її суперницею стане переможниця зустрічі Барбора Паліцова (Чехія) – Франсіска Жорже (Португалія).
Снігур посідає 110-е місце в рейтингу WTA. На своєму попередньому турнірі у словенському Маріборі українка поступилася у першому колі.
Читайте також:


