Останні новини

Новини Теніс

Дар’я Снігур вийшла у друге коло турніру ITF у Словенії

Дар’я Снігур вийшла у друге коло турніру ITF у Словенії

Українська тенісистка Дар’я Снігур вийшла у друге коло турніру ITF W75 у словенському місті Мурська-Собота.

Дар’я зустрічалася з Хізером Вотсоном з Великої Британії. Українка виграла перші чотири гейми. У п’ятому геймі за рахунку 15:15 британка була змушена відмовитись від продовження гри.

Снігур отримала перший номер посіву у Мурській-Соботі. У другому колі її суперницею стане переможниця зустрічі Барбора Паліцова (Чехія) – Франсіска Жорже (Португалія).

Снігур посідає 110-е місце в рейтингу WTA. На своєму попередньому турнірі у словенському Маріборі українка поступилася у першому колі.

Читайте також: