Українка Юлія Стародубцева виграла турнір ITF у Далласі

Українська тенісистка Юлія Стародубцева перемогла на змаганнях у американському Далласі.

Юлія у фіналі турніру ITF World Tennis Tour Dallas Open у трьох сетах обіграла китайську спортсменку Ван Яфань з рахунком 3:6, 6:2, 6:2. Матч між тенісистками тривав 1 годину 55 хвилин.

Українка програла перший сет, віддавши два гейми на своїх подачах. Втім у наступних двох раундах Стародубцева не залишила китаянці жодних шансів. Вона змогла виграти лише чотири гейми. Для Юлії це вже третій трофей в кар’єрі і всіх їх вона здобула цього року. Раніше 23-річна спортсменка тріумфувала на змаганнях у американських Спринзі та Самтері.

Варто зазначити, що Стародубцева перервала 24-матчеву переможну серію своєї суперниці.

Успіх у Далласі принесе Юлії 9142 доларів призових та 80 рейтингових очок. Крім того, вона оновить свій особистий рекорд, піднявшись на 203 сходинку в світовому рейтингу.