Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до півфіналу Кубка претендентів

Чоловіча збірна України з волейболу виборола перемогу на старті Кубка претендентів, обігравши команду Китаю з рахунком 3:1 (25:19, 25:22, 23:25, 25:19).

Наші спортсмени успішно розпочали поєдинок, вигравши два перші раунди. У третій партії китайці активізувались й занесли цей відрізок до свого активу з мізерною перевагою – 25:23. На старті четвертого сету суперники вирвалися вперед, однак не змогли втримати першість – 25:19.

Серед українських гравців найбільше очок набрали Олег Плотницький (24) та Василь Тупчій (18).

Зазначимо, що “синьо-жовті” вперше у власній історії вийшли до Кубка претендентів – турніру, тріумф в якому дає право зіграти у Лізі націй.

У півфіналі змагань Україна боротиметься проти переможця протистояння Туреччина – Домініканська республіка. Ця гра замикатиме програму чвертьфіналів та відбудеться сьогодні, 28 липня. Початок – о 20:00 за київським часом.

Півфінал Кубка претендентів за участі підопічних Угіса Крастіньша пройде у суботу, 29 липня.