Француз Леон Маршан побив найстаріший світовий рекорд з плавання

Французький спортсмен Леон Маршан переміг у запливі на 400 метрів на чемпіонаті світу з водних видів спорту в японській Фукуоці. Він показав вражаючий час – 4:02,50, що дозволило йому стати не лише чемпіоном турніру, а й встановити новий рекорд.

Маршану всього 21 рік, і в минулому році він здобув першість на дистанціях 200 та 400 метрів комплексним плаванням на ЧС в Будапешті. Його тренером є відомий Боб Боуман, який раніше працював з Майклом Фелпсом – легендарним 23-кратним олімпійським чемпіоном. Саме йому належав попередній найкращий результат – 4:03,84. Фелпс встановив його у рамках Олімпіади-2008 у Пекіні.

Додамо, що друге місце на цьогорічному турнірі посів представник США Карсон Форстер (4:06,56), третім фінішував японський плавець Дайя Сето (4:09,41).

Чемпіонат в Японії стартував 14 липня й триватиме до 30 числа цього ж місяця.