Баскетболісти “Клівленда” вперше стали чемпіонами Літньої ліги НБА

Уперше в історії команда “Клівленд Каваль’єрс” стала чемпіоном Літньої ліги Національної баскетбольної асоціації (НБА). В фінальному матчі проти “Г’юстон Рокетс” вони здобули переконливу перемогу з рахунком 99:78 (28:14, 23:30, 28:15, 20:19). Вирішальним моментом була третя чверть, де “Клівленд” зумів створити перевагу в 13 очок, не давши суперникам шансів, аби відігратися.

Видатну гру продемонстрував форвард Айзея Моблі, який став найрезультативнішим баскетболістом зустрічі, набравши 28 очок і здійснивши 11 підбирань.

Звання MVP було присуджено Кему Вітмору, який перед фіналом у п’яти матчах середнього набирав 20,4 очка і робив 5,6 підбирання.

Варто зазначити, що минулого сезону “Клівленд” не зміг пройти у чвертьфінал плей-офф Східної конференції, поступившись “Нью-Йорку”. Тоді чемпіонство НБА виборов “Денвер Наггетс”.