Останні новини

Українська гімнастка Аліна Мельник оголосила про завершення професійної кар’єри

Українська гімнастка Аліна Мельник оголосила про завершення професійної кар’єри

Українська гімнастка Аліна Мельник оголосила про завершення спортивної кар’єри. Про це 19-річна спортсменка повідомила у соціальних мережах.

“Рішення про завершення спортивної карʼєри було надзвичайно складним. Здоровʼя більше не дозволяє мені займатися улюбленою гімнастикою. І я прекрасно розуміла і знала, що Олімпійські ігри — це мій останній вихід на килим. Вийшло не все так, як хотілося, але багато своїх мрій я здійснила. І хоч ця історія завершується, я точно знаю: попереду ще багато нового”, — написала Мельник.

Мельник — бронзова призерка ЧС-2023 у складі збірної України у вправах з трьома стрічками та двома м’ячами. Українка двічі завойовувала медалі на рівні континентальної першості: у Баку-2023 здобула “срібло” у команді, а у Будапешті-2024 — “бронзу” у вправах з трьома стрічками та двома м’ячами. Окрім цього, Аліна Мельник має в своєму активі три золоті медалі з міжнародного турніру Miss Valentine-2024. Також вона здобула три бронзові нагороди: у командних змаганнях на Гран-прі в Тьє, Кубку виклику в Клуж-Напоці та Кубку світу в Мілані.

Останнім великим турніром, в якому брала участь Аліна, стали Олімпійські ігри 2024 у Парижі. У складі збірної України вона посіла сьоме місце у фіналі групового багатоборства.

Нагадаємо, раніше завершила кар’єру ще одна українська художня гімнастка Марія Височанська, яка також спеціалізувалася в груповому багатоборстві.

Читайте також: