Останні новини

Українські фігуристи Римшина та Мишковець здобули “золото” на турнірі Edge Cup

Українські фігуристи Римшина та Мишковець здобули “золото” на турнірі Edge Cup

Українські фігуристи Софія Римшина та Лев Мишковець здобули золоті медалі на турнірі Edge Cup, що відбувся в польському місті Катовіце. Про це повідомила Федерація фігурного катання України.

16-річна фігуристка Софія Римшина стала переможницею серед юніорок. У короткій програмі українка посіла друге місце, отримавши 51.47 бала, проте у довільній програмі здобула перемогу з результатом 97.04. У підсумку її загальний бал склав 148.51, що дозволило випередити суперниць.

У цій віковій категорії також виступали дві українки: Софія Екзархова посіла сьоме місце (121.15 бала), а 14-річна Олександра Делямуре стала тринадцятою (109.91).

Серед юніорів найкращим виявився Лев Мишковець. Він випередив двох суперників зі Словаччини, набравши у сумі 134.61 бала. 15-річний спортсмен виграв як коротку програму (50.86), так і довільну (83.75).

Нагадаємо, що раніше на цьому турнірі ще одне “золото” для України здобули Ірина Підгайна та Артем Коваль, які перемогли у змаганнях зі спортивних танців на льоду серед юніорів.

Читайте також: