Кам’янські веслярі повернулися зі столиці з нагородами

З 30 червня по 2 липня у Києві на гребному каналі відбувся Чемпіонат України серед юніорів до 19 років з веслування академічного. У змаганнях взяли участь 9 вихованців кам’янської ДЮСШ №1.

Софія Костогриз у екіпажі жіночої “вісімки” збірної команди Дніпропетровщини посіла третє місце та п’яте місце у “одиночці”.
Нещодавні випускники відділення веслування академічного ДЮСШ №1 – Кирило Фурс, Марк Гайдар та Богдан Таран стали переможцями Чемпіонату України у екіпажі чоловічої “вісімки”, а останні два ще й – срібними призерами змагань у екіпажі “двійки”.
Усі спортсмена є вихованцями Заслужених тренерів України Наталії Губи, Наталії Опенчук, В’ячеслава Стефашина та Євгена Крохмаля.

Ще одна представниця ДЮСШ №1 Вікторія Орлянська, тренерів Дмитра Хоросоженко та Олександра Харченко, виборола “бронзу” змагань у екіпажі жіночої “четвірки”.

Заслужений майстер спорту міжнародного класу, Заслужений тренер України, старший тренер ДЮСШ №1 Наталія Губа зазначила, що спортсмени виступили гідно.

– Ми тільки-но повернулися з чемпіонату України, який традиційно проходив у Києві на Труханов острові. Кам’янське традиційно представляли наші вихованці з ДЮСШ №1. Діти гідно представили наше місто, назву якого на цих змаганнях коментатор оголошував у гучномовець не один раз. Наша тренерська бригада приємно задоволена загальним командним результатом, всі добре попрацювали та виклались. Попереду нас чекає чемпіонат Дніпропетровської області серед спортсменів 2007-2010 р.н., який відбудеться вже наприкінці липня і стане відбірковим на чемпіонат України, який пройде знову ж у столиці України – Києві. Працюємо, готуємось, налаштовуємось. Традиційно дякуємо та вклоняємося перед нашими захисниками та захисницями, завдяки яким ми живемо, працюємо та перемагаємо за Україну, – відмітила Губа.

Майстер спорту України, тренер-викладач ДЮСШ №1 з веслування академічного Євген Крохмаль розповів про досягнення вихованців ДЮСШ№1.

– Пройшов Чемпіонат України, ми повернулися зі столиці – втомлені але задоволені. Загальним результатом команди кам’янської ДЮСШ №1 – Я цілком задоволений. Хочу відмітити нашу з Наталією Губою вихованку – Софію Костогриз, яка будучи значно молодшою за своїх конкуренток, у особистому виступі у “одиночці”(1х) потрапила до головного фіналу “А”, де у запеклій боротьбі посіла п’яте місце змагань, що є дуже сильним та перспективним результатом. У екіпажі “вісімки” збірної команди Дніпропетровщини – Софія стала “бронзовим” призером чемпіонату України! Важлива для спортсменки нагорода. Вітаємо та працюємо на “золото”! Також дуже сподіваємося на підтримку міської влади. Бо веслування академічне у Кам’янському – то справжня гордість та велич нашого міста на усіх змаганнях України та світу! Разом до Перемог!, – зазначив Крохмаль.

Веслувальники Кам'янського

Академічне веслування Академічне веслування