Україна здобула “срібло” з кікбоксингу на Європейських іграх-2023

Україна здобула срібну медаль з кікбоксингу на Європейських іграх-2023, що проходять у Польщі. Вона стала другою для нашої збірної в цій дисципліні.

Першим призером на змаганнях був Артем Мельник, який отримав “бронзу”.

Другу нагороду “синьо-жовтих” у кікбосингу після півфіналу гарантував Тимур Бриков в розділі фул-контакт та ваговій категорії до 75 кілограмів. Він вийшов у фінал, перемігши сербського спортсмена Александара Коновалова.

У вирішальному поєдинку Бриков зустрівся з грузинським кікбоксером Лукою Шонією. Після трьох раундів суперник українця виборов першість з рахунком 3:0.

Усі медалі України у кікбоксингу

• “срібло”: Тимур Бриков (фул-контакт, 75 кг)
  • “бронза”: Артем Мельник (фул-контакт, 86 кг)

Після успішних виступів, Україна піднялась на восьме місце у медальному заліку цієї дисципліни. Втім, у загальному рейтингу Європейських ігор, наша команда не змогла повернутися до топ-2.