Українські греко-римляни вибороли 5 медалей чемпіонату Європи

З 26 по 28 червня в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела проходив чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед борців до 20-ти років.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Туреччини, Польщі, Німеччини, Фінляндії, Іспанії, Азербайджану, України та інших країн.

Молодіжній збірній України з греко-римської боротьби у напруженій боротьбі з сильними суперниками вдалося вибороти 5 медалей чемпіонату Європи U-20: 1 срібну та 4 бронзові.

Віцечемпіоном у ваговій категорії до 55 кг став Марко Волошин. Марко продемонстрував яскраву боротьбу, впевнено здолавши представників Польщі, Німеччини та Фінляндії, і лише у фіналі поступився представнику Азербайджану Е. Алієву.

Бронзові нагороди здобули: у ваговій категорії до 72 кг – Ірфан Мірзоєв, до 82 кг – Іван Чмир, до 77 кг – Руслан Абдієв, до 97 кг – Владислав Луб.

Тренери хлопців – Артур Джігасов та Євген Мягкий.