Стали відомі всі чвертьфіналісти молодіжного Євро-2023 з футболу: З ким зустрінеться Україна

Після заключних матчів групового етапу молодіжного чемпіонату Європи (U21) з футболу, було визначено всіх чвертьфіналістів.

Збірна України, яка зайняла друге місце в групі В з 7 очками, готується до зустрічі з Францією – переможцем групи D (9). Свою першість французи здобули після гри зі Швейцарією у третьому турі (4:1).

Поєдинок між Францією та Україною відбудеться у неділю, 2 липня, на стадіоні “Клуж-Арена” у місті Клуж-Напока в Румунії. Початок матчу заплановано на 22:00 за київським часом.

У відбірковому турнірі до Євро-2023 збірні зустрічалися двічі. У цих іграх французька команда здобула чотири очки, заробивши нічию з рахунком 3:3 та перемогу з розгромним рахунком 5:0.