Останні новини

Кам’янчани стали призерами обласного чемпіонату зі стрибків на акробатичній доріжці

- 24 Жовтня 2024, 14:10

23 та 24 жовтня у місті Кривий Ріг відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області зі стрибків на акробатичній доріжці.

У змаганнях взяли участь 57 спортсменів із міст Дніпро, Камʼянське та Кривий Ріг.

Команду нашого міста представляли 15 спортсменів ДЮСШ №4. За результатами змагань кам’янчани посіли три призових місця.

За програмою І розряду 3 місце посів Кругляк Макар, за програмою КМС 3 місце посів Завгородній Варлам, за програмою МС 3 місце посів Соколянський Єлісей.

Команду готували тренери: Крупій Ірина, Хайманов Віктор та Андронова Тетяна.

Далі команда готується до Кубку України та Чемпіонату України, який відбудеться з 25 по 29 листопада.

Кам’янчани стали призерами обласного чемпіонату зі стрибків на акробатичній доріжці Кам’янчани стали призерами обласного чемпіонату зі стрибків на акробатичній доріжці Кам’янчани стали призерами обласного чемпіонату зі стрибків на акробатичній доріжці