Університет Кам’янського запрошує отримати вищу спортивну освіту

З 1 по 10 липня Державний Дніпровський технічний університет розпочинає прийом документів на спеціальність 017 “Фізична культура і спорт”.

Більш детально про неї розповіли перший проректор Володимир Солод, завідувач кафедри фізичного виховання Олександр Гладощук, відповідальний секретар приймальної комісії Дмитро Часов та доцент кафедри фізичного виховання Ігор Бейгул на нараді з начальником управління молоді та спорту Едуардом Коряком.

Тривалість навчання

Кафедра “Фізичного виховання” працює вже рік, на ній здобувають спортивну спеціальність 44 студента, які закінчили в цьому році 1 курс. Це юнаки та дівчата, які займаються кікбоксингом, пауерліфтингом, шашками, футболом, волейболом, академічним веслуванням, тхеквондо, дзюдо, бодібілдингом. Серед них призери та чемпіони України.

Весь період навчання для тих, хто вирішив поступати після 11 класу, триватиме 3 роки 10 місяців.

Також в цьому році буде здійснюватися набір на 1-й прискорений курс – 2 роки 10 місяців. Це для для тих здобувачів освіти, які мають середню спеціальну або вищу освіту.

Особливості вступу та ціни

У цьому році на спортивну спеціальність заплановано 5 бюджетних місць. Вартість контрактного навчання складатиме 17 200 гривень на рік. Вона буде незмінною протягом усього терміну навчання.

При вступі студенти будуть здавати творчий конкурс, який розділений на три етапи. Перший стартує у липні, другий – у серпні, третій – у вересні. Проте зарахування на бюджет можливий тільки на 1-му етапі.

Творчий конкурс складатиметься з 5-ти контрольних нормативів:

  • біг (500 м – дівчата, 1000 м – юнаки);
  • підтягування;
  • стрибки у довжину з місця;
  • тест на гнучкість;
  • вправи на прес.

Контрольні нормативи та показники більш детально описані в програмі, з якою ознайомлять всіх вступників. Проходитиме творчий конкурс на стадіоні «Буревісник».

Головною умовою для вступу є наявність медичної довідки 086У.

Ким зможуть стати випускники

По закінченню навчання, випускник зможе стати тренером з різних видів спорту та інструктором.

– Дуже добре, що в нашому місті можна здобути вищу спортивну освіту, що для цього не потрібно їхати в інші міста, – зазначив Е.Коряк. – У Кам’янському створені всі умови, аби наші спортсмени тренувалися та вчилися, а потім передавали свій безцінний досвід іншим поколінням та виховували справжніх чемпіонів.

Більш детальну інформацію про вступ можна отримати за телефоном: 097-806-51-89, Олена Миколаївна, доцент кафедри “Фізичного виховання” ДДТУ.

Університет Кам'янського запрошує отримати вищу спортивну освіту