Спортсменка з Дніпропетровщини стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з боксу

З 10 по 21 жовтня в Софії (Болгарія) проходить Чемпіонат Європи U-23 з боксу серед чоловіків та жінок.

Поліна Черненко (на фото ліворуч) з Дніпропетровської області здобула бронзову медаль цих змагань. Представниця Кривого Рогу виступала у ваговій категорії понад 81 кг і стала призеркою турніру. Її тренером є Ігор Кекало.

Загалом в ЧЄ беруть участь 25 українських спортсменів: 12 боксерок та 13 боксерів.

Одинадцять боксерів збірної команди України виступлять у фіналі чемпіонату. На рингу ми побачимо: Даниїла Заморила (63,5 кг), Джамала Кулієва (75 кг), Данила Лозана (67 кг), Юрія Захарєєва (71 кг), Ашота Кочаряна (86 кг), Василя Ткачука (92+ кг), Дарʼю-Ольгу Гутаріну (52 кг), Тетяну Довгаль (60 кг), Наталію Мерінову (66 кг), Раїсу Піскун (75 кг) та Ірину Луцьк (81 кг).

Фінальні двобої серед чоловіків відбудуться 20 жовтня, жіночі фінали – 19 жовтня.